מסחר אלקטרוני

חנות וירטואלית

WWW. .      מבצע דומיין ישראלי 69 ₪ לשנה


מהו מסחר אלקטרוני

מסחר אלקטרוני הינו מסחר אשר מתבצע באמצעות תקשורת מחשבים ברשת האינטרנט. בעולם הוירטואלי של מסחר אלקטרוני, אין כבר צורך במפגש המסורתי בין הקונה למוכר והאינטראקציה מתבצעת בדרך של החלפת מידע בין הקונה למוכר. המסחר האלקטרוני מגשר על פערי מרחק וזמן ומאפשר לעסקים מסורתיים להציע את מרכולתם או שירותיהם גם מחוץ לגבולות העיר והמדינה בה הם פועלים. לצד שירותי המסחר האלקטרוני הכוללים סליקה באמצעות כרטיסי אשראי התפתחו גם פתרונות אבטחה המסייעים למנוע עבירות הונאה ולהגן על המידע המוצפן המועבר בעת ביצוע העיסקה.

חנות אלקטרונית

כולנו חולמים לחסוך בשכר עובדים ואף לבטלם לחלוטין, כולנו חולמים על היום בו נפסיק לשלם "שכר דירה" גבוה לעסק ועל חיסכון בתשלומי הארנונה, החשמל והטלפון. כולנו חולמים למצוא אפיקים חדשים ולהגיע ללקוחות חדשים, כולנו חולמים לדעת מה מצב המלאי והמכירות של החנות בכל רגע נתון מכל מקום בעולם והחשוב מכל, כולנו חולמים על חנות שתהיה זמינה ללקוחותינו במשך 24 שעות שבעה ימים בשבוע 365 ימים בשנה.

בעזרת חנות וירטואלית ברשת האינטרנט תוכלו להגשים את כל החלומות הללו ולהוסיף לקהל הלקוחות עוד לקוחות פוטנציאליים. תוכלו להקים חנות אשר תתן לכם שליטה מלאה, פיקוח צמוד ומגוון סטטיסטיקות על כמות המכירות, המלאים, הלקוחות וזאת במהירות וביעילות. חברת אינטרספייס מציעה פתרונות אחסון עבור מסחר אלקטרוני עם תעודת SSL בחינם.

SSL - מפתח הצפנה    שרתים    אחסון אתרים   דומיין